na mieru cieľovej skupine

OKTÓBERFEST

Poznáte svetoznámy mníchovský pivný festival Októberfest? Lahodné pivko, dobré jedlo, príťažlivé čašníčky v bavorských krojoch, živá hudba, atraktívny program, stany, lunapark... Už nemusíte kvôli nemu vycestovať, vieme vám ho zorganizovať aj na Slovensku. Disponujeme dlhoročnými skúsenosťami, vieme ako na to!

...tú pravú atmosféru pivnej slávnosti Októberfest zažijete vďaka nám aj u nás doma.

KONCERT

Želáte si usporiadať súkromný koncert len pre svojich VIP klientov, obchodných partnerov, zamestnancov, priateľov...? Zverte vaše želanie do našich rúk. Vďaka naším dlhoročným kontaktom s manažérmi vám vieme usporiadať akýkoľvek koncert slovenských a českých kapiel, spevákov, speváčok na požiadanie aj zahraničných umelcov. Urobte na vaše okolie dojem, prekvapte ich súkromným koncertom, doprajte im pocit exkluzivity, ako prejav vašej vďaky za... dôvod sa vždy nájde. Po koncerte možnosť after party či iných aktivít podľa vašich prianí.

EVENT ZA HRANICAMI

Máte pocit, že u nás poznáte už každý „kút“? Radi rozšírime vaše poznatky aj za hranice. Disponujeme bohatou databázou úžasných prírodných lokalít, hotelov, reštaurácií, múzeí... ktoré sú „neokukané“ a určite sa oplatí ich navštíviť!